Dviejų festivalių bendradarbiavimas virsta nauju Kauno miesto dizano festivaliu

Square

Dėmesio! Turime jums įdomių naujienų! Dviejų „Kaunas2022“ inicijuotų ir labai sėkmingų  festivalių bendradarbiavimas davė pradžią naujam ir tikrai nepaprastam bendram projektui – „Kaunas Urban Design Festival“. Festivalis gimė bendradarbiaujant dviem atskiriems festivaliams – Tarptautiniam Kauno dizaino festivaliui ir Landšafto dizaino festivaliui MAGENTA. Šiame naujame bendrame festivalyje bus sujungti geriausi abiejų ankstesnių renginių elementai ir įspūdinga patirtis. Ruoškitės dalyvauti ir būti sužavėti unikalių veiklų, stulbinančių instaliacijų, įžvalgių pokalbių ir išskirtinio dėmesio miesto dizainui ir architektūrai!

„Kaunas Urban Design Festival“ – tai beveik mėnesį trunkantis renginys, subursiantis vietos ir užsienio dizainerius, urbanistus, architektus ir kitus profesionalus, siekiant didinti dizaino vaidmenį kuriant geresnę ir sveikesnę ateitį. Festivalis suteikia galimybę miestiečiams ir dizaino sektoriaus specialistams bendrauti ir keistis idėjomis, pasisemti žinių ir patirties, kaip pagerinti mūsų visų asmeninę ar viešąją erdvę.

Šių metų tema – „Diziano klinika“. Festivalis vyks 2024 rugsėjo 13 – spalio 06 dienomis, Kauno mieste. Šis festivalis – puiki proga vietiniams gyventojams ir svečiams patirti Kauno kūrybiškumo gyvybingumą, tad jei rudenio viduryje būsite mieste, būtinai apsilankykite Kauno miesto dizaino festivalyje!